Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a debreceni Csokona...

Vélemények a debreceni Csokonai Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Jó/rossz? Könnyű/nehéz? Tanárok?
2010. aug. 9. 12:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy egyre nehezebb, és egyre rosszabb... Magas a követelmény, és ezért rossz az iskolaátlag. Erről mit tudtok?
2010. aug. 9. 12:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyon rossz

idegbeteg rosszindulatú tanárok

szemetek

ne menj oda

nem úgy mondom,hogy nem tanulok,

hanem tényleg kikészítenek

terrorizálnak

a legrosszabb komolyan mondom

2010. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

plusz szakmailag is nullák

több tanárral egyeztettem sulin kívül

megmutattam a füzeteimet, dolgozataimat

egyszerűen le voltak döbbenve

hogy lehet így "felkészíteni" a diákokat

az érettségire

2010. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úúú, ez komoly? Másoknak is ez a véleménye? Kérlek, írjatok még. Hát akkor ez nagyon rossz lehet...
2010. aug. 9. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Én meg azt hallotam, hogy semmi követelmény...és szemetek a tanárok...

Én tuti,nem mennék oda...

Menj az Adyba, Fazekasba...na, azok jók...!

2010. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia:) én oda fogok menni... igen tényleg van néhány idióta tanár, pl.töriből van egy nagyon hülye...de az olasz szak nagggyon jó:) oda mindenképpen érdemes jelentkezni. olasz tanárok nagyon jók:) most fogsz felvételizni?
2010. aug. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amúgy adyba nehogy menj...szörnyű iskola..:/
2010. aug. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly végeztem a Csokonaiban. Életem legrosszabb 4 éve volt. Mint ahogy az előttem lévők is írták, a tanári kar pocsék, szemetek, az oktatás minősége pedig említésre se méltó. Állandó számonkérések, és semmi érettségire való felkészítés( szinte senkit nem vettek fel olyan egyetemre ahol 350 felett volt a ponthatár). Órákra nagyon sokat kell készülni, minden nap 2-3 dolgozat. Most főiskolára járok és majdnem annyi első félév után az átlagom mint ott volt. Az említett töri tanár engem is tanított, az egész osztályunk rettegett minden órája előtt. Ha teheted még csak be se jelöld, mert könnyen felvesznek mindenkit. Az olasz tagozat valóban jó, amiket írtam azok nem vonatkoznak az olaszosokra. Van pár tanár aki közös, de ezt leszámítva olaszosnak megéri menni.
2011. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!