Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit érdemesebb tovább tanulni,...

Mit érdemesebb tovább tanulni, angolt vagy földrajzot? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 13:38
 1/3 anonim válasza:
Szerintem angolt csak úgy magában semmi értelme, habár fordítónak, tolmácsnak elmehetsz és ha jó helyre kerülsz elég sokat is keresel vele, de azt mondom, jobb ha van egy szakmád és mellette van angol nyelvvizsgád, mert akkor az előbbiek mellett ott lesz egy biztosabb szakma, ahova ma már angol tudással sokkal könnyebb bekerülni. Én például építőmérnöki karon vagyok Ybl-n és már msot van egy cég akikkel beszéltem. Azt mondták, hogy nem vennének be, csak ha van nyelvvizsgám, mert kell olyan szakember aki beszéli a nyelvet, hiszen így sokkal több munkalehetőségünk lesz, ugyanis így külföldi befektetők, megbízók munkáját is elvégezhetjük. Szóval én azt mondom, hogy angolt egymagában nem érdemes, viszont mindegy mit csinálsz, ha van egy angol nyelvvizsgád sokkal több esélyed lesz egy jól fizető állás megszerzésére.
2011. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kettő közül egyértelműen földrajzot. Angolul tudni kell, de angol szakra menni nincs értelme, mert anélkül is megtanulhatod felsőfokra az angol, hogy mindenféle kulturális anyagot megtanulni az angolokról.
2011. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
angolt minden képen tanulj de ne felsőfokon, inkább a földrajzot!
2011. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!