Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a kisvadkacsáknak meghal...

Ha a kisvadkacsáknak meghal az anjuk, akkor a kicsiknek mekkora esélyük van a túlélésre nélküle? Többi lent.

Figyelt kérdés
Véletlen elütöttem egyet ma reggel az autópályán.Nem tudtam elrántani a kormányt, mert amikor beletapostam a fékbe a mellettem jövő autó mellém ért, és én voltam a belső sávban.Mögöttem senki nem jött, de nem tudtam megállni, és gondoltam ha mást nem beközölöm, mert elfér a kocsi alatt, de a kis hülye elindult, és átmentem rajta.Kib...szott lelkiismeretfurdalásom van miatta, de a pályán nem fordulhatok meg.A kacsa biztos meghalt, mert ott feküdt amikor visszanéztem a tükörbe.Segítsetek mert nagyon nagyon kéne az infó, hogy legalább tudjam mekkora bajt csináltam.A kicsik remélem túlélik...szarul érzem magam.Semmi állatot nem bántok, emiatt még rosszabb.És látni a kicsiket ahogy szaladtak mindenfelé az úton.Bár ha nem én akkor a következő elüti őket, de akkor is....Ja és a k-anyját annak aki nem tesz ki hálót, hogy ne menjenek fel az állatok a pályára(Spanyolországban történt)
2011. jún. 8. 21:41
 1/3 A kérdező kommentje:
anjuk értsd anyjuk, csak elírtam.Bocsi
2011. jún. 8. 21:42
 2/3 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de elég kicsit az esélye, hogy túlélik. Szerintem attól is függ, mekkorák voltak. Amúgy meg lehet nem az a legnagyobb probléma, hogy nincs anyjuk, hanem, hogy egyedül voltak sokkos állapotban egy forgalmas autópályán. Valószínű a többi autós végzett velük. :( sajnálom. Tudom milyen szar, nekem már akkor lelkiismeret-furdalásom van, ha egy békára rámegyek bicajjal. :/ 18.L
2011. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A legrosszabb, hogy ezzel foglalkozom már 3 éve itt kint(turizmus)és soha nem volt nagyobb veszteség az állatvilágban minthogy pár bogár-rovar a szélvédőimen csattant.De egy kacsa.Az út 330 kilóméter volt, és ez a 80-100 körül történt.A maradékot kussban vezettem le.aztán haza ugyanez.Sajnálom őket, de azt is tudom, ha nem én akkor más....De akkor is én voltam ami azért elkeserítő ahhoz képest, hogy mennyire szeretem őket.Sőt.Azon is gondolkodtam, ha meg tudnék fordulni felveszem őket, de akkor sajna nagy anyagi kár, és hírnévvesztés áldozata lettem volna, így nem döntöttem emellett.Akkor most valamivel jóvá kell tennem.Tényleg utálom magam, de nagyon.A barátnőmnek el sem mondtam, csak telefonon beszéltünk, de tudta, hogy gáz van......

Szemét vagyok, és szemét mindenki aki nem teszi ki azt a qrva hálót!!!!!!!!!Holnap telefonálok is emiatt.Köszi, hogy írtál.

2011. jún. 9. 03:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!