Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a BGFen turizmus-vendég...

Milyen a BGFen turizmus-vendéglátást tanulni?

Figyelt kérdés
Megéri angol nyelven tanulni? Olvastam, hogy ott kell 180000 ftot fizetni az államilag támogatottaknak is a nyelvipótlék miatt... itt van olyan, hogy át lehet kerülni nem fizetősre, ha mondjuk jó az átlagunk? Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 7. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a 180.000-et az államilag támogatott is fizeti, ezért nyilván ennél államilag támogatottabba már nem tudsz átkerülni. Tehát ezt mindenkinek fizetnie kell. Ha neked emellett megéri az angol, akkor megéri :)

Egyébként tesóm a kérdéses szakon tanul. Nem olyan nagyon nehéz szak, értsd nem szakad meg közben a viszonylag jó jegyekért. De mondjuk elég sok közgázt kell tanulniuk, aminek értelme nem sok van sajna.

2011. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én gimiben eddig végig 4es voltam évvégén, jövőre érettségizek...egy 4es matekkal meg lehet csinálni? mert ez van ami úgy igazán érdekel, meg az anglisztika, de arról meg mindenki beszél le, ezért már csak a turizmus érdekel.
2011. jún. 7. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
nem számít, hogy 4-es voltál. Csak az számít, hogy majd a fősulin mennyire tanulsz = ha tanulsz, akkor bármit meg lehet csinálni :)
2011. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!