Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Kodolányin tényleg könnyű...

A Kodolányin tényleg könnyű elvégezni a turizmus-vendéglátást?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, alig kell tanulni, a hallgatók órára sem járnak, mégis megvannak a vizsgáik.

(Nekem csak magára a papírra (diplomára) lenne szükségem, így nem baj, ha nem kapok tudást.


2010. szept. 26. 11:19
 1/10 anonim válasza:
76%
Igen, mindenki el tudja végezni. Pont annyit is ér...
2010. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

mindehol könnyű

nem egy nehéz szak

2010. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*mindenhol
2010. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
pár barátom jár oda, igaz más szakra, de mindnekinek ez a tapasztalata.....semmit nem tanulnak, mindent hagynak a tanárok kipuskázni...van olyan, hogy eleve meg sem tartanak egy órát sem, elintézik egy 2-3 oldalas beadandóval az egészet.....ha neked ez kell, tényleg könnyű, de semmit nem ér...a munkaadók nem tudom menynire díjazzák az ott szerzett diplomát :S
2010. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, még csak annyit hogy azért Corvinuson, BGF-en egyáltalán nem könnyű, a gazd.matek, mikro, makro, statisztika stb miatt
2010. szept. 26. 12:08
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Megmerem kockáztatni, hogy az ország legalja főiskolája, különösen a turizmus-vendéglátás. Ott még egy orángután is lediplomázna...

Szóval, ha csak a papír kell és nem a tudás, akkor ideális választás. De vigyázz, a munkaadók sz@rba sem fogják nézni az ott kiállított papírt (a "diploma" azért erős kifejezés lenne rá).

2010. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Na jó, fogadjunk egyikőtök sem járt a Kodolányira.. Itt is van matek, mikro, statisztika, makro.. ugyanazok a tárgyak.. És nagyon nem könnyű. Képzeld, ezek itt is mind szórótárgyak. Államis vagyok, mindig kitűnő voltam kb, sokat tanulok, és nem könnyű. Nem tudom miért kell leszólni, nagyon jó tanárok vannak, nem csak beadandókat kell írni... És eddig 2 hónap alatt 2 órám maradt el, maradjunk ennyiben.. Nyugodtan lehet lepontozni, de szerintem az szánalmasabb, hogy valaki tudást nem akar, csak diplomát, menjél akkor és vegyél magadnak a piacon.
2010. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Amúgyis mi az,hogy legalja főiskola?? 400 pont ide is kell, költségesek meg mindenhol vannak. És amióta nem magániskola, azóta sztem kb senki nem mond róla rosszat, csak aki nem tudja elvégezni.. Ha olyan könnyű, miért nem végzi el mindenki 2. szaknak.. Gratulálok.
2010. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem mellesleg a Felvi-rangsor szerint 3. legjobb a turizmus oktatásban..
2010. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze h van olyan tárgy amit úgy hívnak, h makro v mikro, de attól h a tárgy neve ugyanaz, a tananyag még nem. Oda jár egyik barátnőm, már harmadéves, és pont azért van kiakadva, mert nincs elvakulva, és össze tudja hasonlítani azzal, hogy nevesebb sulikban mit adnak le azzal amit náluk.


Gondolom ezt nem hiszi majd mindenki el, legalábbis néhány fenti érvelést olvasva, pl h miért nem végzi el másoddiplomának az aki könnyűnek találja...normális esetben az, hogy könnyű elvégezni egy főiskolát nincs azok közt az érvek közt, amik meggyőznek valakit arról, hogy érdemes is....

2010. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!