Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-BTK-n milyen helyzetben...

SZTE-BTK-n milyen helyzetben sorolnak át államilag támogatottról költségtérítésesre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
gáz, ha valaki BTK-n átkerül költségtérítésesre :D az azt jelenti, hogy még a BTK-t se tuja elvégezni :D
2011. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy sz*rul állok, csak kérdeztem.
2011. máj. 30. 10:50
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Pont BTK-n nem tudom, de ha nem teljesíted az előírt kreditek felét egy év alatt (ez elvileg 30), akkor szopóka-nyalóka.

Esetleg talán átlag alapján a legrosszabb 10% is átcsúszik, de ez nem mindenhol van így, nálunk pl. nem, szóval nem nyilatkozom. Amúgy benne van a TVSZ-ben, kérdezd meg a TO-n, stb, tájékozódni tudni kell, és megbízhatóbb forrásból, mint ez a sz@r honlap. XD (most elképzelem szakdoga hivatkozásként :D)

2011. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Annyira imádom, ahogy tudják osztani a BTK-s hallgatókat... mert ugye fogalmuk sincs, hogy egyes szakokon mit kell teljesíteni, hajtogatják a baromságot, hogy a BTK az egy óvoda, és kész... gyere, és végezz el egy nyelvszakot például, és meglátjuk, hogy hogy teljesítesz majd! ;)


Kedves Kérdező!

Én úgy tudom, hogy a tavaszi félév végén készül egy "rangsor" az átlagok alapján, és a legrosszabb 15% kerül át költségesre.

2011. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
gyere, végezd el a programozó matek szakot, amin én vagyok :D belehalsz a matekba :D ja és nyelvszak? van angol felsőfokúm, nem valami nehéz az a nyelvszak :D
2011. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Angol felsőfokúd lehet, h. van, de az anglisztika szak egy picit nehezebb. :)
2011. máj. 30. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt nem én vagyok az, aki becsmérel más szakokat. Úgy gondolom, hogy MINDEN szaknak megvan a maga nehézsége. Elhsizem, hogy szívás a matek, nekem máshoz van tehetségem, épp ezért mentem nyelvszakra. Viszont tisztázni szeretném a tévhitedet: egy felsőfokú nyelvvizsga baromira nem garantálja, hogy könnyen veszed az akadályokat, mivel nem angolul tanítanak meg, hanem kőkemény teoretikus és gyakorlati nyelvészetet, irodalmat és törénelmet tanulsz angolul. Lehet, hogy ebbe neked törne bele a bicskád, nem tudom... De az biztos, hogy nem kellene becsmérelni egy szakot, hovatovább egy kart.

Bocsi az offért, Kérdező.

2011. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az szokott bölcsészezni, aki


1. képességei nem voltak elégségesek, hogy bekerüljön a felsőoktatásba, ezért a sztereotípiáiból él;


2. valami olyan eltorzult, illuzórikusan felsőbbrendű karra jár(t), ahonnan kinézve a sztereotípiáiból él.


Szegénységi bizonyítvány kiállítva.

2011. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!