Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Ti milyen középiskolát ajánlanátok? Szeretek tervezni, szervezni, rajzolni (de nem akarok grafika szakra menni) én valami építészes sulira gondoltam, de nem tudom hogy azon belül milyen szak... Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. máj. 25. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjél matematika fakultációs gimnáziumba.
2011. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha vmi képző művészetibe akarnál menni akkór azt mondom h Tóparti Gimnázium és Művészeti szakközép, Székesfehérvár meg van Pesten Képző és Iparművészeti Szakközépiskola (hálát adok istennek h nem oda vettek fel..azok a körülmények amik ott vannak) Am épitészet meg asszem van Dunaújvárosba a Hild-be
2011. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Tópartit én is néztem, de annyira nem vonzott, Pest pedig nekem egy kicsit messze lenne... Majd megfontolom. :)
2011. máj. 26. 06:54
 4/4 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

van vmi ilyen suli Kecskeméten is K betűvel kezdődik,

meg Kaposváron és Pécset is. :D

2011. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!