Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mai világban miért gáz,...

A mai világban miért gáz, hogy tanulni járok egyetemre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elvakult, ha van valami jó buli, és időm engedi, elmegyek, ugyanúgy élek társasági életet mint bárki más, viszont tény hogy egy-egy vizsga előtt két napig nem lehet kirobbantani otthonról. Nem elégszek meg kettes jegyekkel, emiatt viszont rengetegen lenéznek, nem értenek meg! Iszonyatosan rosszul esik, hogy folyamatosan meg kell magyaráznom miért nem jók nekem a kettesek, miért tanulok, miért küzdök... Két társasághoz szólna a kérdésem! Azok, akik hasonló cipőben járnak! Ti nem érzitek néha úgy, hogy gáz tanulni, hogy lenéznek emiatt?

A másik társaság, akik örülnek ha kettessel átcsúsznak, és kész: Miért fáj nektek ha valaki nem ilyen? Persze rendben nálunk is van olyan tantárgy, ahol én is örülök, ha átmegyek, de amiből tudom hogy kitudok sokkal többet is hozni, miért ne próbálnám meg?


2011. máj. 25. 17:53
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nyugi csak irigyek:D De ez a mentalitás megy ált. suliba és gimibe is.

Én még csak gimis vagyok, tanulok és teljesítek, ezért próbálnak elítélni de valahogy nem sikerül nekik:D Mindig én jövök ki jól:D ha 1,2,3 kapnak mindig kiröhögöm őket, vagy azt mondom: De csicska vagy:D Szerintem innentől kezdve egyértelmű hogy kit érint mélyebben a dolog:D

2011. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!