Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik nyelvvizsgát ajánljátok...

Melyik nyelvvizsgát ajánljátok angolból? ECL, ÖSD, TELC?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 13:52
 1/7 anonim válasza:
Az ÖSD csak német nyelvből van.
2011. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ECL
2011. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem legutóbbi TELC elsőre sikerült.

Mindig korrektül tájékoztattak mindenről, segítőkészek. Egy kicsit drágább, mint a többi, de az angol tanárom rájuk esküdött. Ami kiábrándító volt, hogy azt írták, hogy xy nap 9 órakkor lesznek fent a honlapon az eredmények. Fél 9 kor állítólag felrakták, de szerverük annyira túlterhelődött, hogy én éjfélkor tudtam megnézni. Valaki azt írta előzőnél is így volt. Ezt apróságnak tűnik, de ott, akkor nagyon szar volt. Ellenben minden másban jók voltak szerintem. Összességében tudom ajánlani. Egyébként amit írnak azt tartsd be. Szigorúak ezzel kapcs.

2011. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És megvannak adva ott is a szóbeli témakörök?Magnóhallgatás milyen?Nyelvtanba mennyire mennek bele?
2011. máj. 23. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Minta feladatsorok:

[link]


Itt találsz magnóhallgatós részt is. Nagyjából ilyen. A típus feladatok abszolút megegyeznek!


Ezen kívül van Telces gyakorló könyv is, szerintem nagyobb könyvtárakban is megtalálod. Ott megoldások is vannak.


A nyelvtan részét hogy érted? Külön nincsenek nyelvtanos feladatok, esetleg bele vannak szőve a feladatokba, így vagy úgy.

2011. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak annyit akartam tudni,hogy vannak-e külön nyelvtanos feladatok de akkor ezek szerint nincsenek.
2011. máj. 24. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Külön, kifejezetten nyelvtanos feladatok nincsenek.
2011. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!