Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az idegennye...

Mi a véleményetek az idegennyelvi kommunikátor szakról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy többen is tettek már fel hasonló kérdést, de nem találtam olyan sokatmondó válaszokat...

Tudom, hogy ez csak felsőfokú szakképzés, de miért ennyire alacsonyak a ponthatárok?


2011. máj. 15. 19:01
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja, és azt elfelejtettem kérdezni, hogy melyik suliban ajánljátok jobban a képzést? DE-BTK vagy BGF-KKK?

Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 16. 08:59
 2/10 anonim ***** válasza:
AKtuális még a kérdés?
2011. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen! :)
2011. máj. 17. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, milyenek a jegyeid? Fiú vagy-e vagy lány?Mit szeretnél dolgozni késöbb?
2011. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lány. :) Jövőre érettségizek. Kitűnő vagyok.

Olvasgattam róla, hogy milyen fajta munkákat lehetne végezni ezzel és azok nagyon tetszenek... Elég jó vagyok angolból, van már egy középfokú nyelvvizsgám, de most készülök a felsőfokúra..idén érettségiztem előrehozottan emelt szinten (angolból). Jó a kommunikáció- és fogalmazókészségem...

2011. máj. 18. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Unokatesóm, jár idegennyelvi kommunikátor szakra. Írok rád, egy emailt és tőle tudsz kérdezni a szakról ha akarsz
2011. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Húú az nagyon jó lenne! Köszönöm! :) Írtam privit.
2011. máj. 18. 21:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja itt nem lehet írni... ada128@citromail.hu a címem. :)
2011. máj. 18. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Írtam emailt
2011. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sziasztok! en is pont ezen gondolkodom most h anglisztikara menjek-e vagy az idegennyelvi kommunikatorra! nekem is tudnal informaciot kuldeni errol a szakrol? koszonom!
2011. júl. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!