Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-GTK mennyivel jobb,...

A BME-GTK mennyivel jobb, mint a BGF karai?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 09:57
 1/10 anonim válasza:
Az egyik főiskola, a másik egyetem. Az egyiken magasabb színvonaló az oktatás (BME), a másikon alacsonyabb. Az egyik diploma keresettebb (BME), a másik kevésbé. Sötöbö
2011. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sokkal
2011. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor halasztok
2011. máj. 17. 10:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Végül, hogy döntöttél? Mert én ugyanezen gondolkodom,s nagyon nem tudom eldönteni, s jövő hét hétfőn már beiratkozás.:S

2011. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sehogy, én jövőre fogok, de a barátom GTK-ra ment és nagyon tuti!!:)
2011. aug. 26. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

ezen nagyon nevetek :DDD

A kérdésen is, és a válaszokon is, főleg azon, hogy emiatt halasztanál, hogy egy ismeretlen troll mit mond neked a neten? :D


BME GTK nagyon friss még, eddig hallottam róla jót is, de több rosszat. BGF-en KVIK vagy PSZF nagyon jó, Külker kezd lecsúszni, de azt se írnám le teljesen...


szval attól függ milyen szakon vagy. BME GTK-s diploma nem ér többet mint egy BGF PSZF-es ;) (és ha most rákeresel, és belinkeled azt, hogy DE, 10-ezerrel többet keres az aki BME GTK-n végzett, mint egy PSZF-es, akkor is körberöhöglek, mert ezek a statisztikák egyrészt csalnak, másrészt nem vesznek bele egy csomó mindent :) de egyébként szerintem ott sincs nagyobb összeg írva BME GTK-hoz mint a PSZK-hoz pl.)


munkáltatók jobban is szeretik a BGF-et.


gondolj bele egy állásinterjún mennyi a valószínűsége, hogy egy BME GTK-s interjúztat?:D kb 0, mivel van vagy 10 éves az egész kar :D


BGF-nek kicsit nagyobb a történelme :) meg a Corvinusnak, bár azt nem is kérdezted.


Több ismerősömet is úgy vettek fel, hogy JÉ, te is ide jársz? én is itt végeztem :)


Nem mellesleg pl a PSZF-en a tanárok általában azzal is foglalkoznak, amit tanítanak, könyvelők, vállalkozásaik vannak stb.

2014. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja, és egyébként az, hogy a BGF nevében nincs benne az hogy egyetem, húha :D

keress rá, hogy mitől egyetem egy egyetem ;)


segítek

Oktatási tevékenysége keretében alapképzési, mesterképzési vagy doktori fokozat (oklevél) megszerzését teszi lehetővé.

Ma már minden olyan oktatási intézetet, amelyen többféle szakon különböző magasabb fokozatokat lehet szerezni, egyetemnek hívnak

:)

2014. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

semennyivel nem jobb, SŐT!!!!

inkább BGF-et válaszd

2014. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

hát...én két évig jártam a BME GTK-ra (gazdmen), és most vagyok másodéves a BGF-en (pénzügy-számvitel)

nem azért jöttem el a BME-ről, mert szar volt, sokminden közrejátszott, de végülis nem bántam meg, hogy a BGF-re átjöttem.


nem azt mondom h könnyű volt a BME, de a itt a PSZFen szenvedek eléggé... és ezek után én igenis kikérem magamnak, hogy valaki leszólja a BGF-et... addig ne, amíg nem járt oda

de megmondom őszintén, először énis ebből az oknál fogva jelentkeztem a BME GTK-ra, hogy az mégiscsak egyetem....


de szerintem nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy jobb lenne, mint a BGF...

de a BGF PSZK-nál biztos, hogy nem nehezebb, és ahogy látom, innen a PSZF-ről sokkal többen helyezkednek el multiknál,a big 4-nál, és könyvelőirodákban,


míg a BME GTK-n inkább azt láttam, hogy nem volt egy ilyen határozott irány, olyan helyeken dolgoztak az ismerőseim (nagy része), amit sztem egyetem v főiskola nélkül is simán lehetne csinálni...

2014. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja és nyugodtan lehet leszólni :)

(utolsó voltam)

2014. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!