Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen fizimiskával érdemes...

Ilyen fizimiskával érdemes könyvtáros szakra mennem? Nem fognak kinézni?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon szeretek olvasni, imádom az irodalmat, a történelmet, a művészeteket, azonban rengetegszer megfordulok diszkókban, imádom az éjszakai életet, az életem nem mindig visszafogott. Elérkeztem ahhoz a ponthoz, hogy el kell döntenem, merre tovább (érettségi, szakma után). A könyvek iránti rajongásom alapján az informatikus könyvtáros szakra gondoltam... Anyukám azonban ma meglepő kijelentést tett, miszerint én nem vagyok oda való, ott más fizimiskájú emberkék vannak, akik nem fogadnának be... :/

Mit gondoltok erről?


l/21


2011. máj. 10. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a "tefajtád" szokta kinézni az ottani embereket, én ismerek 1-2 odajáró embert, de ha te rendesen viszonyulsz hozzájuk, ők sem fognak csak azért kinézni, mert mondjuk máshogy öltözködsz és eljársz bulizni néha. Amit amúgy ők is szoktak, maximum nem diszkóban. Szóval inkább rajtad múlik, legyél rendes és akkor ők is azok lesznek.
2011. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az én fajtám az ember. :)

Egyébként értem mit szeretnél mondani, az én oldalamról természetesen normális, pozitív lenne a hozzáállás.

Nekem a bulik is szórakozás, azonban az olvasás, a könyvek, a témák mélyreható tanulmányozása sokkal jobban kikapcsol...

2011. máj. 10. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Na hallgass anyukádra. A fizimiskának úgysincs semmi köze a bulizáshoz.
2011. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget még nem is hallottam. Ha ahhoz van kedved, akkor menj annak. Ne törődj anyukád véleményével. Ő fog ott dolgozni vagy te?
2012. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!