Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarból lehet bukásra állok...

Magyarból lehet bukásra állok és a magyar tanárunk ISZONYAT sokat hiányzik mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ha megbuktat lehet e ez ellen fellebbezni vagy valami ?
2011. máj. 5. 08:58
 1/5 anonim válasza:
Biztos ad majd lehetőséget a javításra!
2011. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a tanár hiányzik, te még tudsz tanulni, nem?

Mi köze van a kettőnek egymáshoz?

2011. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan az előírt számú jegyed amit egy féléven belül kapni kell, akkor lezárható vagy. Akár hiányzik a tanár, akár nem. Ha sokat hiányzik, gondolom helyettesítik, hogy az óraszám is meglegyen. Jelentkezhetsz felelni vagy javítani ha akarsz, nem utolsó hetekben kell pánikolni.
2011. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha épp itt a tanár de nincs óránk 5 emberrel üzentet hogy mit kell megtanulni ami nem biztos hogy el jut mindenkihez. Ha itt is van irat nem veszünk semmit otthon kell tanulni . Kérdem én akkor minek az iskola ? szerintem ez így nem igazságos Legyen itt a tanár mondja el órán én meg NEM ismeretlenül megyek neki az anyagnak .
2011. máj. 5. 19:33
 5/5 anonim válasza:
Főiskolán,egyetemen akkor szerintem ne próbálkozz! ott TELJESEN magadra vagy utalva
2011. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!