Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségina CSAK azt kérik...

Az érettségina CSAK azt kérik számon, ami a követelményrendszerben szerepel?

Figyelt kérdés

Vagyis pl. szóbelin bele se kérdezhetnek más anyagba?

És ha csakis azt tudom, ami a követelmények között szerepel, akkor akár 100%-osra is sikerülhet akár egy emelt szintű érettségi is?


Előre is nagyon köszi a segítséget mindenkinek!


2011. ápr. 22. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Írásbelin szoktak olyat kérdezni,ami nincs benne a követelményrendszerben.

Ha a szóbelit rendesen megtanulod,folyamatosan tudsz beszélni és kitöltöd az idődet,szerintem nem fognak semmit kérdezni.Ja,és persze arról beszélsz,amiről kell.

2011. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kérdezhetnek olyat, ami nincs benne a követelményrendszerben. Pont az a lényege a követelményrendszernek, hogy tudd mit kell tudni.
2011. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kérdezhetnének-ez igy pontos. Írásbelin tutira szoktak,mert mikor régi írásbeli érettségit néztem neten és volt benne olyan,amiről nem hallottam,megkérdeztem a tanárt,és ő mondta,hogy szoktak ilyet csinálni,mármint hogy olyat tesznek bele,amit nem tanultunk.
2011. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"olyat tesznek bele,amit nem tanultunk"

Az egy dolog, hogy mit tanultatok és mit nem! Sajnos nem lehet maradéktalanul végigmenni a követelményrendszeren a középiskolában, így ez simán előfordulhat az ilyesmi. De ami a követelményrendszerben van, az szent és sérthetetlen, azon kívül mást nem kérdezhetnek.

2011. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!