Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van ha 12. végén megbukok...

Mi van ha 12. végén megbukok egy tantárgyból?

Figyelt kérdés
Nem érettségizhetek? Németből nagyon esélyes, hogy megbukok:S De németből nem érettségizek, csak angolból. Nem értem, hogy a tanár miért nem hagyott békén. Jó, persze az én hibám, nem tanultam, de az órákon érettségi feladatokat oldatott meg velünk.... na mind1. Szóval akkor hogy van?
2011. ápr. 18. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mehetsz érettségizni, de csak előrehozottnak fog számítani. Augusztusban pótvizsgázol és októberben érvényesítik neked.:S
2011. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem te kérdezted ugyanezt pár hete? Nem olyan gyakori konfig.

Az első válasz majdnem jó, csak nem októberben, hanem novemberben, és szept. 5-ig jelentkezni kell érettségi vizsgára (még akkor is, ha minden tárgyból megvan!).

2011. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb gáz ezzel kapcsolatban, hogy csúszol a felsőoktatásba jelentkezéssel... De amúgy semmi más hátránya nincs.
2011. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Jó, persze az én hibám, nem tanultam, de az órákon érettségi feladatokat oldatott meg velünk..."


Majd ha ráérek, megsajnállak... De most komolyan, óvodás szintű kép-szó összekötős oldasson meg veletek érettségi előtt? Lehet, hogy van a csoportban olyan, aki érettségizik németből, így neki akart segíteni, veled meg úgy volt, hogy ártani nem árthat.


Van még másfél-két heted, ne add fel, menj és pedálozz! Tanulj, tanulj, járj a tanár nyakára, hogy javítani akarsz, ebből és ebből készültél, vagy ezt nem érted, magyarázza el, stb, stb. Lássa, hogy ha későn is, de akarsz. Aztán lehet csoda történik. Sok sikert!

2011. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!