Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha Magyarországon megbukok...

Ha Magyarországon megbukok egy tantárgyból és pótvizsga meg minden nélkül elhagyom az országot és egy másik országban fojtatom az iskolát akkor annak mi a következménye? (ha van)

Figyelt kérdés
Az van hogy Matekból bukásra állok és valószínűleg meg is bukom. De már el van tervezve hogy júliusban Angliába költözünk(örökre) tehát ha év végén megbukom és nyár közepén kiköltözünk Angliába és nyár után ott fojtatom az iskolát akkor a gyámügy vagy akármi nem fog levelet küldeni meg stb .. szóval nem lesz belőle valami baj ? 14/f
2011. ápr. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig a kérdésed alapján azt hittem, nyelvtanból állsz bukásra :)) (foLYtat). amúgy szerintem ha kimész, alapból évet ismételsz.
2011. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott nem ismételnék évet mivel angliába kor alapján raknak be egy osztályba őket nem érdekli hogy itthon hányadikba jártam amúgy bocsi a helyesírási hibákért csak siettem
2011. ápr. 11. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
A jelenlegi iskoládtól kell egy csomó papír, amivel az angliai átvesz, különben nem tudod bizonyítani, melyik évet végezted már el.
2011. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
arra azért kiváncsi lennék mennyire tudsz te angolul, hogy azon a nyelven tanuld tovább a matekot, a törit, a nyelvtant, földrajzot, biológiát, kémiát, fizikát...
2011. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, én Angliában élek, és ha tud, ha nem, muszáj lesz beiratkoznia. Nem kizáró ok, ettől még nem hagyhatják otthon a szülei.
2011. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!