Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek a leghírhedtebb középis...

Melyek a leghírhedtebb középiskolák az országban, ill. Budapesten?

Figyelt kérdés
...ahol egy normális hozzáállású diáknak sincs semmi esélye a továbbtanulásra a többi, erőszakos diáktól?
2011. ápr. 9. 13:46
 1/7 spyke93 válasza:
Ez Magyarország... sok hülye amerikai filmetnéztél
2011. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért arra kíváncsi lennék, hogy az avasi fészekrakók, vagy a 8. kerületiek hová és milyen iskolába járnak.
2011. ápr. 9. 14:01
 3/7 anonim válasza:
Nyiregyházi Bencs, ott még a folyason is dugnak........
2011. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vannak nagyon gané szakmunkás sulik bp-en, nem tudom hogy pontosan melyikek ezek, de sajnos a többség ilyen. 90%ban cigányok. hallottam olyat, h csípkedték a tanárnő fenekét, na meg ugye a klasszik tanárverések is vannak valahol...


ami nagyon rossz hírű, az a zöld kakas. oda állítólag drogos meg alkesz diákok járnak.

2011. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam Nyíregyen a Göllesz is hasonló. A pesti iskolákat nem ismerem. Híreset többet tudnék mondani. Ez azért jó dolog. :)
2011. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Énis hallottam olyat az egyik szakmunkás suliról, hogy a srácnak az iskola folyosóján szorítottak a torkához a kést, hogy adja oda az ösztöndíját.
2011. ápr. 9. 14:16
 7/7 anonim válasza:
lehet hogy egy-kettő még a tanárnővel is szexuális kapcsolatot tart
2011. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!