Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kisérettségit ki lehet...

A kisérettségit ki lehet valahogy hagyni?

Figyelt kérdés
Nappali tagozatos 11.-es vagyok, és azért szeretném kihagyni, mert az előző 2 évben magántanuló voltam, és mivel egyetlen vizsgám volt egész évben, így 1-2 héttel vizsga előtt kezdtem el tanulni rá, mert különben elfelejtettem volna. Illetve dolgoztam is tanulás mellett, úgyhogy alig tanultam valamit. Nem emlékszem semmire, amit 9-10.-ben tanultam - már ami ilyen lexikális tantárgy. Ráadásul a kisérettségi történelemből lenne, ami nagyon lexikális tantárgy. :( Nem engedik, hogy ne csináljam meg, mert időben szóltak, hogy mit kell tanulni, csak mivel megint dolgozom mellette, nem volt időm tanulni a kisérettségire egyáltalán, és mindjárt itt van. Tudom, hogy érettségire amúgy is meg kell tanulnom, de addig lesz egy nyaram, amikor majd nem kell dolgoznom, így érettségire majd be tudom pótolni. Ha hiányzok aznap, ugye nem kötelezhetnek rá, hogy utólag megcsináljam?
2011. márc. 27. 19:31
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt 10.-ben kisérettségim. Töriből már nagyvonalakban általánosban megtanultad a gimis dolgokat..... Ne aggódj, nincs akkora tétje, én pl. fizikából egyest írtam kisérettségin, utána csak jó jegyeket kellett szereznem év végééig és nem lett semmi baj. Kitartás!!!!
2011. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! De én nagyon félek tőle. :(
2011. márc. 31. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!