Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a Karinthy Frigyes...

Felvettek a Karinthy Frigyes Gimnáziumba de félek odamenni:S szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 16:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Engem is felvettek a Karinthyba és én oda is megyek a két tannyelvű osztályba. Am én is azért választottam azt, mert külföldön szeretnék továbbtanulni, és ez az iskola biztosítja azt a nyelvtudást ami nekem kell.

Én odajártam előkészítőre és a diákok tök jó fejek, egyáltalán nem sznobon, és a tanárok is aranyosak, egy vagy kettő kivételével.

Te végül is, hogy döntöttél? Mit jelöltél elsőnek?

2011. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Engem is felvettek a Karinthyba. Én is az angol kéttannyelvű osztályba megyek. Egyébként te melyik specializációt választottad? :)
2011. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

igazából még nem döntöttem el... de a magyar-törit és a matek között vacillálok:)

és te melyiket választod?:-) am budapesti vagy?

2011. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok, ezért kollégiumban fogok lakni. Én a matematika és a természettudományok között nem tudok dönteni. Te budapesti vagy?
2011. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Én budapesti vagyok

Ha van kedved írhatsz priviben... inkább ott beszélgessünk:)

2011. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
én végül nem oda megyek..nagyon sok rosszat hallottam róla akik oda járnak azoktól is akik jobban ismerik az iskolát és úgy döntöttem h inkább nem teszem ki magam ilyeneknek..de szurkolok nektek:)
2011. ápr. 1. 20:58
 27/32 anonim ***** válasza:
és hova mész?
2011. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
valőszínűleg a szent istvánba. sok embert hallottam aki a karinthyba ment volna de végül oda megy..
2011. ápr. 3. 07:12
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

én úgy vagyok vele, hogy megpróbálom :)

most vettek fel a német kéttanjára

hallottam hideget-meleget is, de majd eldöntöm ha saját szememmel látom :D:D csak nem olyan rossz, akkor nem lenne híre :)

2011. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
62%
nagyon szar suli:D sznobok járnak oda, többségük elég beképzelt, és a legtöbb tanár is elég érdekes forma.. én oda járok de utálom..
2011. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!