Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a Karinthy Frigyes...

Felvettek a Karinthy Frigyes Gimnáziumba de félek odamenni:S szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 16:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én igazából dunaföldvári vagyok, szóval nem sok mindent hallottam róla, de úgy tudtam, hogy jó a közösség. Bízom benne, hogy így van. Te egyébként biztos, hogy a Karinthyba mész?
2011. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
igen valószínű:)) még 1 sulin gondolkozom..te?
2011. márc. 15. 14:50
 13/32 anonim ***** válasza:
Én is, de szinte biztos, hogy a Karinthyba megyek. :)
2011. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
nekemis elég valőszínű:)írsz priviben?(:
2011. márc. 15. 19:28
 15/32 anonim ***** válasza:
63%

Én idén jöttem el az angol tagozatról,és még velem együtt is eljött pár oszt társam,illetve minden évben ez van.Csak duma amit ebben ígérnek...eléggé sznobok járnak oda.A tanárok egyáltalán nem kedvesek.Most a szentlászlóba járok,és sokkal jobban érzem itt magam.

Sokkal jobb a társaság.Soha többe karinthy!!!!ha jót akartok máshova mentek szerintem!!ha érdekel még vmi írjatok,mondom... ;)))

2011. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Csak a társaság rossz, vagy a tanítás is gyenge?
2011. márc. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod írtam privátban:))
2011. márc. 17. 14:54
 18/32 anonim ***** válasza:
Úgy mondanám,hogy nyomott a légkör...és ilyenben nem szívesen tanulnék tovább,ezért jöttem el...ha nem érzed jól magad,szerintem tanulni sem tudsz 100%-os an...amúgy szerintem a szent lászlónak jobb a tanítása,mert tesóm ide járt,most a műszakira,és itt olyan szintű a tanítás,hogy a műszakin nincsenek gondjai egyik tantárgyból sem...illetve ugyan ilye jó még az erzsébeti kossuth is!!!szerintem gyertek a szentlaciba,és akkor mjad találkozunk ;)))
2011. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
köszi:))amúgy én azért gondoltam a karinthyt mert külföldön szeretnék továbbtanulni:/és miben mutatkozik meg h nyomott a légkör?mitől?és télleg sok sznob jár oda?köszi a segítséget!!
2011. márc. 17. 16:31
 20/32 A kérdező kommentje:
és szerinted a szent istván és a károlyi jó?(:
2011. márc. 17. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!