Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem KVK (Kandó...

Óbudai Egyetem KVK (Kandó Kálmán villamosmérnöki) karra járók, vagy végzettek mennyire ajánlanátok ezt az egyetemet nekem?

Figyelt kérdés
16 vagyok még, villamosmérnök szeretnék lenni, és nem tudom hogy BME vagy ÓE.Csak a presztízs és nehézség különbség van? ÓE-s alapdiplomával mire lehet menni? Az is van olyan mint a BME vagy nem? ÓE-n emellett alacsonyabbak sokkal a ponthatárok, de ez azt is jelenti hogy könnyű is bennmaradni? Ezek lennének a kérdéseim, előre is kösz a hasznos válaszokat! :)
2011. febr. 23. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, oda mert én is az egyikre szeretnék menni, persze ha felvesznek, elsőnek a BME-t jelöltem, ennyit erről.
2011. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!