Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap megyek szóbeli elbeszél...

Holnap megyek szóbeli elbeszélgetésre! Milyen a válaszokat adjak?

Figyelt kérdés

tavaly ezeket kérdezték:

-Miért jelentkeztél ebbe az iskolába?

-Van itt ebbe az iskolába ismerősöd?

-Milyen köreteket ismersz?

-Főztél már valamit?

-Mi a hobbid? -milyen könyvet olvastál utoljára? Nem szeretnék kamuzni mert ha véletlen rákérdeznek h meséljek a könyvről akkor meg nem tudok semmit se mondani!

Meg még egy kérdés! mit jelent a gyakorlati alkalmassági felvételi? (Vendéglátói iskola) Bocsánat ha nem egészen érthető de nagyon izgulok!


2011. febr. 23. 15:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! azért kérdeztem ezeket mert én engem nem érdekel ez a vendéglátás! én ennek az iskolának az idegenforgalmi részére jelentkeztem, emelt német meg minden! nem tudok semmit se a főzésről meg tálalásról, és ma derült ki h az ifó szakon is ilyet kérdeznek! és mist totál bepánikoltam! :S
2011. febr. 23. 20:23
 12/12 anonim válasza:
szia! tudom hogy már már jó 2 éve tetted fel a kérdést, de véletlenül nem a miksolci Berzeviczy? :D holnap megyek elbeszélgetésre emelt németes idegenforgalomra....:D végül felvettek? milyen volt a szóbeli ha egy suliról beszélünk?:D
2013. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!