Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Költségtérítéses levelezőre...

Költségtérítéses levelezőre könnyebb bejutni az "elit" szakokon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon általános kérdés. Mit jelent pl. az elit szak?


Egyébként meg ha megnézed a felvi.hu-n az elmúlt évek ponthatárait, akkor simán láthatod, hogy hová milyen könnyű vagy nehéz bejutni.


De közben arra is kell gondolni, hogy bejutni egy dolog, de benn maradni mindig nehezebb.

2011. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén próbáltam ponthatárokat keresni, de nem találtam. A kérdésem az elmúlt évekre vonatkozik. Elit szakokon pedig pl. jogász, pszichológus, informatikus képzést értek.
2011. febr. 23. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ponthatarok az elmult evekben itt: [link]
2011. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 23. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha eléred a ponthatárt akkor bent vagy.Az más kérdés, hogy az első félév után mit csinálsz.Az én sulimban sokan elmentek az első félév előtt!!Azt mondták, hogy ez nekik sok.Szerintem az informatika az nem elit szakma.Én is azt végeztem.
2011. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11:31 vagyok. Csak javítanék, mert nem az első félév előtt hanem az első félévi vizsga előtt mentek el sokan a suliból.
2011. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Költségtérítésesre és levelezősre mindenhova könnyebb bejutni. Manapság már diplomát szerezni sem nagy dolog - főleg ktgtérítéses szakon, de azt is vedd figyelembe, mennyit fog érni a diplomád. Ne adj ki milliókat egy értéktelen papírra. Láttam sok álláshirdetést, amiben a következő állt: kivéve: GÁBOR DÉNES, KODOLÁNYI, GYÖNGYÖSI FŐISK. Kérdezősködj körbe, és nézd meg a főiskolák/egyetemek rangsorát is, ne csak a felvételi ponthatárokat!
2011. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes választ!
2011. márc. 4. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!