Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért lógok állandóan az...

Miért lógok állandóan az iskolából? Iskolára gondolok herótom lesz tőle rögtön :S Tippek, hogy szokassam magam az iskolába járásra?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, normális középsuliba járnék, ha bejárnék.

Utálok ott ücsörögni, rühellem, hogy mindegyik osztálytársam állandóan csak pofázik meg röhög. Abszolút nem vagyok befordult, kocsmában nekem van a legnagyobb szám, de ebben a rohadt iskolában feszengve érzem magam a sok nyomorék között. Sok baromságot kell tanulnom, aminek semmi értelme sincs. A legtöbb tanár beképzelt majom, veri magát, hogy Ő mindent tud, hát a seggét kitörölheti a 80 ezres fizetéséével, rohadt nagy életcél mondhatom, sok zizis kölyköt tanítani hmm.

Imádok utcán lézengeni, beülni egy kávézóba és ott olvasni valami jó kis könyvet, vagy itthon megnézni egy remek olaszművészfilmet. Olyan jól elvagyok az iskola nélkül, most csinálom a jogosítványt teherautóra, Apámmal fogok majd dolgozni. Szóval azt se mondhatja senki se, hogy munkanélküli csóró parazita lennék.

F@szom az iskolába röhej az egész, de anyámék meg itt unszolnak, hogy járjak, minden nap megy a vita :S

De engem meg nem visz rá a lélek, hogy bemenjek oda


2011. febr. 16. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a családiért járj be, fogd fel úgy,hogy az a fizetésed a suliba járásért, mert ezek megvonhatják a családit tőletek, ha sokat lógsz.Az nem lesz jó se neked, sem a szüleidnek,hacsak nem vagytok milliomosok.Vagy keress más sulit, ahol olyasmit tanulhatnál, ami esetleg még érdekel is, oda talán szívesebben bemennél.

Mondjuk, ha te is máshogy állnál legalább az osztálytársaidhoz, és inkább próbálnál barátkozni velük,akkor esetleg még szívesen be is járnál a későbbiekben,legalább,hogy együtt röhögj a haverokkal.

2011. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyi után vonják meg a családit?
2011. febr. 16. 09:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az jó, hogy nekem minden suli után a saját munkámból (fizetésemből) kellett megcsinálni a személyt és a tehert is, valakinek meg csak úgy kifizetik a szülei és nyávog. Örülj neki, hogy van lehetőséged iskolába járni! Ha pl. lesz egy baleseted, tolószékbe kerülsz (félreértés ne essék nem azt kívánom) akkor mire mész egy teher jogsival? Legalább informatikát és nyelveket tanulj! Én munka mellett fizetek azért hogy egyetemre járhassak továbbra is (levelező).
2011. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

50 igazolatlan óra után vonják meg.Meg ráküldenek a családra valami gyermekvédelmist, vagy mi a frászt,aki lesi, hogy hogy mennek a dolgok a családban? :/

Igaz,állítólag valamennyi idő,talán 1 vagy félév után visszaadják egy összegben, amit megvontak,na de akkor is nagyon kellemetlen lehet ez az egész, hogy belemásznak a zsebetekbe, meg a családi életetekbe,nem? Akkor inkább a suli, időnként úgyis lebetegszik az ember...

2011. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ügyes vagy
2011. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oks, tehát továbbra is járjon a f@szom iskolába
2011. febr. 16. 14:33
 7/9 anonim válasza:
100%
Hát tudsz jobbat? Nem értem mi olyan borzalmas az iskolában...Neked nincs semmi célod az életben? Azon kívül, hogy egy folyton részeg kamionos legyél? Én kvázi azért tanulok, hogy a jövőbeli családomnak szép jövőt teremthessek, ha már a szüleimnek nem nagyon volt erre lehetőségük. És igaza volt a hozzászólónak, hogy örülj, hogy a szüleid megtehetik, hogy jogsira fizessenek. De mi lesz, ha ők már nem lesznek??? Majd kamionozhatsz éjjel-nappal, de majd a te gyerekeid szívják meg.
2011. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
F@sznak kell gyerek
2011. febr. 16. 21:00
 9/9 anonim válasza:
100%
denyomorékvagy.
2011. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!