Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségire való jelentkezés...

Érettségire való jelentkezés hogy működik?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem a jelentkezési lapot és kaptam sárga csekket is. Ha megvannak a fénymásolatok, amiket csatolni kell a laphoz, akkor mi a teendő? Fel kell adnom postán? (ebben az estben milyen címre?) Vagy be kell mennem velük vhová?

Köszi a válaszokat


2011. febr. 8. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
bele kell raknod mindent abba a borítékba amibe a jelentkezési lap volt, az meg van címezve, csak a feladót kell megírnod
2011. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá semmi borítékom meg ilyesmim, ezért kérek segítséget, h akkor most fizessem be a pénzt és mennyek be a OH-hoz vagy mi legyen?
2011. febr. 8. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs borítékod? A jelentkezési laphoz volt... felvi.hu biztos segít
2011. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ő érettségire gondol nem?

Nekem a fősuli miatt úgy volt,hogy 1 tantárgyból leteszem az érettségit,igaz nekem már megvan,csak ez nem volt a választott tantárgyak között.

Én ide jutottam és ki is töltöttem,de aztán meggondoltam magam...de itt nézzél körül:


[link]


Érettségire is febr.15-ig kell jelentkezni,bár máshonnan azt is hallottam,hogy nyáron is lehet meg ősszel. Nem tudom mi az igazság,de menj be a volt sulidba vagy vhova és meg kell kérdezni. Vagy ezen az oldalon,ahová a megyéd tartozik ,abba a kormányhivatalba menjél be,mert úgy látom ez már oda tartozik és ott kérdezd meg. Vagy vmelyik Oktatási Hivatalba,de lehet az ugyanaz(Kormányhivatal). Nem tudom már pontosan mik változtak.


Sok sikert!

2011. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek és igen, én az érettségi jelentkezési lapra és nem a felsőoktatási felvételi jelentkezési lapra gondoltam.
2011. febr. 8. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah bocs, nincs telepatikus képességem...
2011. febr. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ott van 20-as betűmérettel a kérdésben, h ÉRETTSÉGIRE való jelentkezés? Csak olvasni kéne tudni!
2011. febr. 9. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!