Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középiskolában miért vannak...

A középiskolában miért vannak ilyen gonosz lányok?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok és van egy pár lány az osztályomban aki mindig beszólogat. Vagyis csak az egyik lány ilyen, mert ha ő nincs ott, akkor a többiek nem szólnak egy szót se hozzám, sőt még kedvesek is velem. Láttam már ilyen kamaszoknak szóló filmeket, amiben vannak ilyen lányok, hát ők is ilyenek. Gondolom tudjátok mire gondolok...:\ L/16
2011. febr. 6. 00:02
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
100%
pontosan azért, mert ezeket az idióta filmeket/műsorokat nézik, és ezt hiszik követendő példának. majd kinövik, bírd ki.
2011. febr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 emlya ***** válasza:

Ismerős a helyzet, azért teszik ezt mert különbnek érzik magad, és ha nincs önbizalmad akkor ezt pláne magadra veszed és annál lejebb süllyedsz majd a saját szemdben is. Ők meg azt hiszik ettől egyre magasabbra.

Alázd le őket, elő párnál nehéz lesz, de nyugi ők semmivel sem különbek Nálad!!!!!

2011. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság. Mindenki annak az egynek akar tetszeni, mert ő a vezértyúk, és a többiek az ő véleményét követik a sajátjuk helyett.
2011. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam a barátnőmmel amikor együtt voltuk! külö-külön sose piszkáltunk mást....őszintén ez elég szégyen de így szórakoztattuk magunkat másokon röhögtünk! Ne foglalkozz velük ah írták kinövik mi is kinőttük....de vissza is válaszolgathatsz, bár szintem annál jobban fognak piszkálni!
2011. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!