Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre érettségizem. Utána...

Jövőre érettségizem. Utána leteszem a szakmát, utána viszont szeretnék fősulira vagy egyetemre menni. Nos?

Figyelt kérdés
Újságírás. Ez az álmom. Meg van ennél egy még nagyobb is, az hogy olyan újságíró leszek aki viszi is valamire és nem csak a sztárpletykák érdeklik - persze azért az se rossz néha, de mikor huszadjára vesézik ki azt, hogy nyuszómuszó és Gregor Bernadett között milyen kapcsolat van, szerintem kicsit uncsi. Olvastam a felvételi könyve, hogy két tárgyat kell választani: v magyar, v töri v matek v angol.Előbbi kettőből jó vagyok. :) Persze kell azért az infó is, mivel azon a szakon vagyok. Ebbe a kategóriába milyen szakmát tudtok ajánlani az újságíráson kívül ami nem programozó informatikus - az egy picit nehezen megy. Szeretnék többet beírni a jelentkezési lapra persze olyat ami tetszik is.
2011. febr. 4. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem lehet eldönteni az életed :)

A felvi.hu-n van egy csomó teszt, sok kérdéssel, töltsd ki, kicsit jobb képet kapsz magadról és a lehetőségekről.

2011. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon belül hol találom azt? :)
2011. febr. 4. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem tudom így fejből, valamelyik hülye menüpontja alatt (elég rossz az az oldal sajnos). Keresd meg :)

Ha újságíró akarsz lenni, úgyis hozzá kell szoknod, hogy magadnak kell utánajárni a dolgoknak :)

2011. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van benne valami. :)

Köszi!

2011. febr. 4. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet jobb lenne előbb az egyetem utána a szak,mivel a felvételit folyamatosan szigorítják,és gondolom neked sincs kedved még utólag érettségizgetni..

persze ez egyéni döntés,csak lehet nem jársz jól..:/

2011. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha már felvesznek akkor úgyis bent vagyok nem?
2011. febr. 6. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
hát bent vagy csak akkor csinálni kell. halasztani meg nem akárhányszor lehet,és az idő is meg van szabva hogy mennyit szabad. ha halasztasz,és 2 évre rá eltörik a lábad,akkor fújhatod a diplomát...
2011. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!