Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskola? Minden vélemény...

Középiskola? Minden vélemény jöhet!

Figyelt kérdés

Felvételim lesz idestova 1 év múlva és még nem döntöttem,mi legyen...

Ezek jöhetnek szóba:

Sminkiskola(nagyon jó vagyok benne,csak nincs papírom)

Ügyvéd

Tánc/ének

Viszont ha megoldható,később a BKF-re szeretnék járni,ha olyat tanulok!

Nos ezek amik nagyon mennek és nem tudom,hogy milyen középiskolába menjek,ahol főképp a magyart és a törit nézik!

Írnátok nekem budapesti középiskolákat??

Mármint a fent említettek alapján!

Kellene a segítség!


Köszi előre is!


2011. febr. 4. 14:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hogy félreértés ne essék,nem egy suliba akarok járni ahol ezt mindet tanulhatom,hanem külön külön értettem:D
2011. febr. 4. 14:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Sminksuli vagy ügyvéd? Nincs egy kicsit messze egymástól a kettő? xDD vagy BKF? Az meg egy szar :D Eldönthetnéd melyik, nem nekünk kell ezt eldönteni....már nem azért...van felvételi tájékoztató aztán olvasgass..
2011. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már végigolvastam minden félét...

:) igen messze vannak egymástól,de nagyon szeretnék ügyvéd lenni,de azzal nem tudok sminkesként dolgozni,és nem lehetek kommunikációs menedzser sem...

És ez a három amit nagyon szeretnék!!!

A smink az már most megy,képről szinte bármit megtudod csinálni ha van hozzá kellékem.

Ügyvédi dolgok nagyon nehezek,de már a legjobb barátnőm bátyjának a menyasszonyától tanulgatok.

A kommunikációs menedzser pedig a világ egyik legjobb tanulási és munkalehetőségi/végzési dolga:)

2011. márc. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!