Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikusok tényleg sokan...

Informatikusok tényleg sokan vannak és nem érdemes abból diplomát szerezni?

Figyelt kérdés
Nekem mindig ezt mondják hogy infósból annyi van már Magyarországon,hogy nem érdemes arra menni. Pedig Nyíregyházán a Programozó informatikus szakra mennék,munka mellett és tanulmányi szerződés nélkül 28 éves lányként. Nem tudom mennyire lesz nehéz:S
2011. febr. 3. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sosem elég informatikusokból. A technika egyre jobban fejlődik, számítógépek pedig mindig is lesznek. Ha ezzel szeretnél foglalkozni, akkor vágj bele! ;)

2011. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gazdasági nformatikus jól keres, összekötve web-programozó okj-vel már vágos az egész informatikai rendszert,tehát sok helyen alkalmaznak.
2011. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is fősulis vagyok,és folyamatosan nézegetem a diákmunkákat..már most,egyetem alatt 1000forintos órabérben dolgoznak..nagyon megéri tanulni szerintem,rengeteg lehetőség van benne!:)
2011. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én elvégeztem egy 2 éves gazdasági informatikust,de sehol nem tudtam elhelyezkedni vele. Most másban dolgozom,de szeretnék váltani és muszáj vmi diplomás témát tanulnom,mert ez az új kormány főleg diplomásokra épít úgy veszem észre és a közszférában azokat alkalmazna,ahol én is vagyok,csak nem végleges helyen pont ezért. Na mindegy,ez már lényegtelen:(
2011. febr. 3. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmmm, ha azt kérdezed, hogy egy programtervező infós szak nehéz-e, akkor azt mondom, inkább ne menj rá. Nagyon durva matek van, nem véletlen hívták régebben prog. matematikusnak a szakot. Legalábbis az eltén, hogy Nyíregyházán mi van azt nem tudom, persze ha kened vágod a matekot nem szóltam. :)


Informatikusból sok van...

Hát programtervező informatikusból szerintem elég kevés. Ha informatikus alatt meg ilyen OKJ-s, FSZ-s rendszergazdákat meg isten tudja miket értenek, hát azokból lehet sok van.

2011. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!