Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez mit jelent? Hisz megvan a...

Ez mit jelent? Hisz megvan a 200 minimum?

Figyelt kérdés

Széchenyi István egyetem műszaki tudományi karára azon belül közlekedés mérnökire szeretnék járni a pontszámitó kalkulátorban 220 pontot számoltam, hogy nagyjából annyit fogok elérni és azt írja ki,: hogy a "A pontszámítás nem lehetséges!

Az érettségi eredmények nem tesznek eleget a szak követelményeinek!

A pontszám nem éri el a jogszabályi minimumot”. És a tavalyi minimum is 200 körül volt és ezt írja ki a villamos mérnökire is ahol viszont kereken 200 volt.



Válaszokat előre is köszönöm!


2011. jan. 31. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

"Az érettségi eredmények nem tesznek eleget a szak követelményeinek!"


Vagyis nem írtál be olyan érettségi eredményt, ami oda kell.

2011. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
matek és info
2011. jan. 31. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy az egyetemünkre és a szakunkra szeretnél jelentkezni, de ugye megteszed, hogy addigra megtanulod, hogy a Közlekedésmérnökit egybe írjuk? Köszi.
2011. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Office is külön írja :)
2011. jan. 31. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
És az Office az etalon, vagy mi? Mivel van olyan szó, hogy közlekedés, sőt olyan is, hogy mérnöki, az Office nem fogja aláhúzni hibásan.
2011. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van valami pluszpontod? Ha igen, valószínűleg az a baj, hogy azok nélkül kell minimum 200 pont, ha az nincs meg, nem vesznek fel sehová.
2011. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem ugysem jó... nah mind1 :) köszi a válaszokat
2011. jan. 31. 19:39
 8/8 A kérdező kommentje:
megvan rájöttem info+matek=100 :) ha nincs 100 nem jó
2011. jan. 31. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!