Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy kérdés a jelentkezési lap...

Egy kérdés a jelentkezési lap kitöltéséhez?

Figyelt kérdés
Ha régebben érettségiztem, és most szeretnék jelentkezni alapképzésre (Bsc), a jelentkezési lapon valamennyi érettségi tárgyat ki kell tölteni amiből érettségiztem, vagy elég csak azt a kettőt amiknek a beszámítását kérem.
2011. jan. 30. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összeset írd oda(mind az 5-öt).úgyis ők fogják eldönteni,h melyiket veszik figyelembe,természetesen azt a kettőt,amelyik számodra a legkedvezőbb.ha csak nem mondjuk olyan szakot választasz,ahol pl a matek kötelező vagy..a magyar meg töri....
2011. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kettőt választottam :

az egyik helyre: matematika és biológia v. fizika v. informatika v. történelem

a másikra: matematika és gazdasági ismeretek v. történelem v. egy idegen nyelv v. szakmai előkészítő tárgy

2011. jan. 30. 21:12
 3/6 A kérdező kommentje:

amúgy köszi a választ! Ezek közül Matekból és Töriből érettségiztem, ezek számomra a kedvezőbbek. :)

A középiskolai tárgyak eredményei táblát, így üresen hagyhatom?

2011. jan. 30. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt is töltsd ki,mert azokból is lehet pontokat számítani,és a 11. év vége meg 12. év végének bizonyítvány másolatát is el kell küldeni! ez is kell a tovább tanuláshoz,úgyhogy ezt is töltsd ki,,jah és még az érettségi bizonyítvány másolat is kell!
2011. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, Még abban tudnál segíteni, hogy ugye jól értelmeztem, lehet választani olyan tárgyat is, amit 2 évig tanultam, de nem a középiskola utolsó 2 évében, hanem az első 2 évében?
2011. febr. 2. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen én is olvastam,de ezt viszont pontosan én sem tudom,de ha első 2 évben tanultad,amit be szeretnél írni,akkor gondolom azokat is le kell fénymásolni és elküldeni. én mindenesetre a 11 12 évből választottam. Sztem a 9. 10.-ből is lehet..de nézz utána azért.
2011. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!