Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szolnoki közgé suliba...

Imana kérdése:

A szolnoki közgé suliba (üzleti info vagy közgazdasági oszt. ) minimum hány ponttal lehet biztosan/valószínűleg bekerülni? Jó ez a suli?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tudod ez nagyon változó. attól függ, hogy mennyire lettek jók a felvételi eredmények. a tavalyi könnyebb volt, ezért más 60 pont körül be lehetett simán kerülni. az idei felvételi állítólag könnyebb volt, ezért magasabb pontszámot kell elérni, hogy felvegyenek. pontos számot sajnos nem tudok mondani
2011. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

De ha véletlenül hallasz még infót azt megköszönöm.

Parázunk és több infó tudatában nem izgulnánk annyira áprilisig.

2011. febr. 3. 11:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha publikus, akkor kiírhatnád azt, hogy hány pontos lett a felvételid, akkor tudok talán választ adni a felvétellel kapcsolatban. am. tényleg olyan rossz, hogy az ember csak áprilisba tudja meg, hogy felveszik-e. Tavaly engem is majd megölt a kíváncsiság, mire megtudtam :)
2011. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a várt pontjaim lettek.Összesen 58 lett.A gyakorlások alatt sokkal jobb pontjaim voltak.Így többre számítottam.
2011. febr. 5. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ez idén elég lesz-e, de ha jó tanuló vagy akkor valószínű. sok sikert!
2011. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. febr. 10. 12:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Na hanyadik lettél? Mert már kint van a lista.
2011. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
58 ponttal valahol a 70 vagy 65 körül lehet!! Szal szerintem lehet még esélyed de nézd meg a többi sulit mert nem tudom mennyi esély van arra hogy egy egész osztály kiessen!! :/ :)
2011. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sőtt!! De sok sikert!! :// :D
2011. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem volt beállítva jól az e-mail értesítés ezért csak most köszönöm meg a válaszokat.

Amúgy nem vettek fel,de egy másik szakközépben 30. voltam és így oda vettek fel.

2012. jan. 12. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!