Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejutnék a BGF-re felsőoktatás...

Bejutnék a BGF-re felsőoktatásra (290 embert vesznek fel) (ponthatár 256) ha legrosszabb esetben is 310pontom lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy nem kellek sehová, pedig jó tanuló vagyok. :S
2011. jan. 29. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit több önbizalmat! A 256 egy nevetséges ponthatár, majdnem a minimum. Tuti fölvesznek.

Az más kérdés, hogy ha jó tanuló vagy, akkor pár hónap múlva menekülni fogsz onnan...

2011. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha a pontszámod nagyobb egyenlő, mint a ponthatár, akkor felvesznek, ha szigorúan kisebb, akkor nem.


Itt azt írod, hogy több, mint 50 ponttal több pontod van, mint a ponthatár, szóval elég egyértelmű a válasz, nem értem a kérdést.

2011. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felvesznek, nyugi :) Ezt tavaly én is túl aggódtam.

Miért menekülne, ha jó tanuló? Nekem 370 pontom lett és egy 200 ponthatáros szakra jutottam be a BGF-re és ugyanolyan jó tanulók között vagyok, mint amilyen én. Szóval ez hülyeség :)

2011. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi még annyit elfelejtettem, hogy ha esetleg még is rossz tanulók közé kerülsz, azok az első zh-hét után, vagy a vizsgaidőszaknál elbúcsúznak a sulitól :) Szóval itt nem a jó tanulók fognak elmenni, hanem azok, akik nem tanulnak.
2011. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!