Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El tudná valaki mesélni,...

El tudná valaki mesélni, milyen a Déri Miksa Szegeden?

Figyelt kérdés
Esetleg el tudok oda menni? Vagyis hogy látogatni, vagy portások vannak, akik csak nyíltnapokon engednek be?
2011. jan. 26. 21:46
 1/7 anonim válasza:
0%

Nekem van ott pár barátom tőlük tudom:

Az egész udvaron lehet dohányozni, az elsősökre szolnak fentebbi osztályokat nem cseszegetik. Amiket nekem elmeséltek, a tanároknak semmi tekintélyük nincs. Mikor voltam bent, láttam az egész egy rom, az alaksorban hullik a vakolat...


Szóval nem a legszínvonalasabb.


Mellesleg melyik szak érdekelne?

2011. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jah és igen csak nyílt napon engednek be. De szerintem ez mindenhol így van...
2011. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eleinte még csak tájékozódom, inkább okj-s érdekelne... Az udvarra se lehet csak úgy bemenni?
2011. jan. 26. 21:58
 4/7 anonim válasza:

Nem lehet...

Nem akarlak megbántani, de hol élsz te? Csak úgy bemégy szétnézi? Ez sehol sem így működik.

2011. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, mert nálunk be lehet menni. Szóval az udvarra is az épületen keresztül lehet bejutni? Tudsz írni privit, és még lenne kérdésem. Holnap tudnánk dumálni?
2011. jan. 26. 22:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, tudnál valami elérhetőséget adni? Légyszi :$
2011. jan. 27. 17:42
 7/7 anonim válasza:
Hát azzal vitatkoznék ,hogy nem szinvonalas az oktatás attól mert hullik a vakolat. A tanárok nagyon jól tanítanak. Belehet menni érdeklődni. Kéréste szívesen elmondanak mindent! Németh Gézát kell keresni. Bár elég régi a kérdés de hátha tudtam segíteni.
2011. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!