Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek minek tanulja tovább?

Szerintetek minek tanulja tovább?

Figyelt kérdés

2.5 év mulva jutok el érretségihez és mindenki azzal nyuz hogy hova megyek tovább meg minek? De nincsenek nagy ötleteim. Most angol-informatika szakon vagyok a sulimba. Töri, matek, földrajz: 4 angol, info, nyelvtan 5 a többiből jorészt 3 voltam félévkor.

Általában az emberekkel könnyen szot értek.Imádom a gyerekeket is. Szeretek utazni, fényképezni, sportolni. Szeretek más embereket megismerni, más népszokásokat, közöségeket. Jo vagyok nyelvekből, jo a fogalmazo képességem,/tanárnak is ált. tetszik a fogalmazásom/ rengeteget olvasok.


2011. jan. 26. 16:59
 1/2 anonim válasza:
Így elsőre mondanám a földrajz szakot.
2011. jan. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dzsordzsina ***** válasza:
minden féle képpen valami humán jellegűre. pl : bölcsész,jogász, de ha szereted a gyerekeket , lehetnél tanár,védőnő stb. Szerencsés vagy, h sok mindenhez értesz. De ha nyelvekből jó vagy mehetsz nemzetközi tanulmányokra is. De van még időd ezen gondolkozni :)
2011. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!