Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sulira kell mennem, ha...

Mike Rame kérdése:

Milyen sulira kell mennem, ha weblaptervezéssel szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék weblaptervezéssel foglalkozni, de nem tudom, hogy milyen szakra kellene mennem ahhoz, hogy ezen az irányon haladhassak tovább. Mindenhol csak programozást találok és igazság szerint matekból nem vagyok igazán jó, tehát maga a programozás nem nekem való :) Segítene aki tud? Köszönöm előre is!
2011. jan. 25. 19:34
 1/5 anonim válasza:
Szerintem valami grafikus cucc, vagy hálózatépítő elágazása nem tudom biztosan, kérdezz meg tanárokat. (az info tanárod)
2011. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy alkalmazott grafikus.

Nem világos, mit akarsz csinálni: programozni a weblapot vagy designolni. Nagyobb cégeknél ez a kettő ma már elkülönül.

2011. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább a design, a grafikai rész vonz jobban, elég kreatív vagyok és szeretek ilyenekkel foglalkozni.
2011. jan. 26. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor grafikát kéne tanulnod. Nézd meg a

[link] oldalt. EZ arról szól, hogy egyvalaki megcsinálta a weblapot, és sok tervező mindenféle designokat csinált UGYANAHHOZ a tartalomhoz. Tehát amit tudnod kell hozzá, az a grafika + a CSS.

2011. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm szépen!
2011. jan. 26. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!