Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik hogy ki akarják velem...

Létezik hogy ki akarják velem fizettetni a jelentkezési díjat (9. 000Ft)?

Figyelt kérdés

Tavaly jelentkeztem felsőoktatásba, megjelöltem három sulit, de úgy döntöttem mégsem oda megyek, inkább felnőttképzésre járnék ami kevésbé kötött.

Megakartam nézni a felvi.hu-n hogy mit hogy csináltam 1 évvel ezelőtt, hátha találok valami bizonyítékot amivel érvelhetek a fizetés ellen, de ezt persze nagyon okosan már rég törölték:)

A szüleimmel akkor úgy gondoltuk, hogy nem kell fizetni ha nem is iratkozom be suliba, tehát az egész érvénytelen lesz.

Hogy van ez akkor??


2011. jan. 24. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki kell fizetni.

Jelentkezési díj, nem beiratkozási díj. Független attól, hogy felvettek-e, beiratkoztál-e, komolyan gondoltad-e...

A jelentkezés és a beiratkozás teljesen más, mások az alanyok is, minden.

2011. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De akkor nekem erről miért nem írtak a levélben? Arról volt szó, hogy ha nem fizetem be határidőre akkor kizárnak a felvételi rendszerből..

Vagy ha pénz kell nekik akkor már nem leszek kizárva?

Felháborító

2011. jan. 24. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben szerintem semmi felháborító nincs. Valamiből ki kell fizetni azokat az embereket, akik az adminisztrációt végzik, válaszolnak a kérdésekre, stb.
2011. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki fennakad ilyenen, meg 9000 Ft-on, az sikeres ember nem lehet.
2011. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mégis mit gondoltál, akit nem vesznek fel, annak ingyen van a jelentkezés?
2011. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor most még egyszer megismétlem a gyenge elméjűek kedvéért is: a levélben amit kaptunk tőlük, az állt, amennyiben nem fizetjük be a pénzt törlik a jelentkezésemen...sehol nem szólítottak fel fizetésre, hogy akkor is kell ha nem iratkozom be.

A tájékoztatással van gondom, nem azzal hogy a hatalmas és remek munkájukat kifizessem... Mellesleg ezért kérnek 9ezret?1 évre rá küldték ki a számlát....

2011. jan. 25. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly elkezdtem a jelentkezést, de nem fejeztem be, így nem is kellett 9000Ft-ot fizetnem, nem küldtek számlát sem. Nem tudom, te meddig jutottál el a jelentkezéssel, de nyilván nem kell most kifizetned a 9000Ft-ot, mert akkor legfeljebb törlik a jelentkezésedet, a tavalyi évre, aminek amúgy sincs értelme...
2011. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!