Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu / e-felvételi :...

Felvi.hu / e-felvételi : segítesz?

Figyelt kérdés
e-felvételinél kitöltöttem mindent amit kellett és a végén van a hitelesítés. Rákatt a hitelesítő adatlap nyomtatására , de egyszerűen nem tölti le, így nem tudom kinyomtatni. Mi lehet a gond??
2011. jan. 23. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem blokkolja a böngésződ a felugró ablakokat?
2011. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ööö hát passz.

Letölteni le tölt valamit viszont ha megnyitom előjön az explorer és kiirja, hogy megnyitja, menti, mégse. De hiába kattintok bármire is nem csinál semmit csak bezáródik..

2011. jan. 23. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld más böngészővel(Pl. OPERA-val)!

Am. te mire jelentkezel és hova? (Persze ha szabad megtudnom! :) )


Üdvözlettel: Dave

2011. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

úúúúúúúúú köszi szépen Dave!! Chrome-mal sikerült :)


BGF-PSZF Bp, pénzügy-számvitel, gazdálkodási és menedzsment + megjelöltem egy FSZ képzést ha alapra nem vennének fel és ez pedig a banki szakügyintéző.


Te jelentkezel valahova? Ha igen hova? :)

2011. jan. 23. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Biológiára megyek az NYF-re, de ha már kifizetek 9k-t a jelentkezésnél másodiknak a DE-t is bejelölöm! :)


Nincsmit! :) De hol laksz?

2011. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Somogy megyében!

Te gondolom Nyíregyháza-Debrecen felé!? :)

2011. jan. 28. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!