Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova (egyetemre, főiskolára)...

Hova (egyetemre, főiskolára) jelentkeztek, és miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én még egyikre sem.

De, majd a Miskolci Egyetemre mechatronikai és anyagmérnöknek.

Leginkább azért, mert miskolci vagyok, Miskolcon van, itt el is lehet velük helyezkedni-Bosch- és mérlegképes, hiányszakmák.

2011. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én majd a Debreceni Egyetem természetvédelmi szakára szeretnék jelentkezni, természetvédelmi őr szeretnék lenni.

Egész életemben nagyon érdekelt a természet, madármegfigyeléssel, természetfotózással foglalkozom szabadidőmben leginkább.

2011. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szent István Egyetem (Gödöllő) agrármérnöki képzésére jelentkezem. Beszélek angolul és németül, tanulok olaszul. 3 nyelv ismerete, a diploma megszerzése és rendszeres nyári munka egy vetőmagelőállító cégnél alap lesz a külföldi érvényesülésre, vagy belföldön egy nemzetközi cégnél (növényvédőszeres, vetőmagos) elhelyezkedni.


Plusz: Szeretem a biológiát, kémiát!

2011. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!