Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik egy felvételi...

Hogyan zajlik egy felvételi elbeszélgetés?

Figyelt kérdés
mit pontoznak?hogyan kell megjelenni?miről kell beszélni?
2011. jan. 22. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hova mész? :)
2011. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyik ismerősöm tegnap volt. Olyanokat kérdeztek tőle hogy mi a kedvenc tantárgya, miért pont az adott gimnáziumba szeretne menni, mik a tervei, családi háttér stb. Nem kell extra dolgokra gondolni. Ilyenkor általában a személyiségedet, az ambícióidat, viselkedésedet vizsgálják. Szerintem elég ha felveszel egy fehér inget/blúzt, a nadrág lehet farmer cipő meg mindegy. Ha fiú vagy esetleg egy laza nyakkendő. Ha lány vagy ne menj magassarkúban mert a tanárok konzervatívabbak és hátha emiatt rossz benyomásuk lesz rólad. Sok szerencsét :)
2011. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kecskeméten a piarista iskolába készülök!

másodiknak:köszönöm a választ!

hogyan kell viselkednem hogy ne legyen sem túl megjátszott, mégis szimpatikus legyek nekik?

2011. jan. 22. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első szóbelimen teljesen lesokkolódtam. :| Matek, magyar feladatokat oldattak velem... Verset kellett mondanom stb. :S És 1,5 órát voltam benn a teremben kb. Persze több gyerekkel együtt. Hmmm. Mondjuk nagyon erős gimi volt. :D
2011. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!