Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az idei évtől kötelező egy...

Az idei évtől kötelező egy emelt szintű érettségit tenni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm külföldön én, de magyar, és Magyarországon szeretne tovább tanulni. Most fog érettségizni, és ő valahol azt olvasta, hogy már idén bevezetik azt, hogy kötelező lesz egy emelt szintű érettségit tenni.

Ne mondjátok, hogy nézzem meg az OM oldalát, mert ott se találok semmit...

Légy szí, aki idén érettségizik és tud erről valamit, az legyen már olyan kedves és írja le nekem!


Előre is nagyon szépen köszönöm!


2011. jan. 19. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az egész csak egy tervezet. Ha meg is szavazzák, csak 2012-től lesz érvényben. Más kérdés viszont például az orvosi, gyógyszerészeti és egyéb szak, ahol kötelező az emelt szintű érettségi egy adott tantárgyból.
2011. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaaj amúgy *él nem pedig én xD

Na mindegy, köszönöm szépen a választ!;)

Én is így tudtam amúgy, hogy még nem vezették be, csak akarják, csak hát biztos, ami biztos:D ^^

2011. jan. 19. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!