Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsga előtt egy nappal le...

Vizsga előtt egy nappal le lehet-e adni a felvett vizsgát, és fel lehet-e venni egy későbbit következmények nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
szerintem egyetemtől függ, de általában vizsga előtti napn délig lehet leadni és felvenni is eddig lehet
2011. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemtom, szerintem ez változó. Nálunk 36 órával az adott vizsga előtt lehet még felvenni, vagy leadni (neptun).
2011. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is Neptun van.
2011. jan. 17. 13:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Ott van etr-ben, hogy mikor zarjak le a vizsgara jelentkezest, en is atpakoltam egyet nemreg inkabb februarra, mert nem ereztem, hogy eleg jora meg tudnam irni.

Semmi kovekezmenye nem lesz, max. az, hogyha az utolsora rakod es megsem sikerul akkor mar nincs lehetoseged javitani, csak uv-zni.

2011. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. hozzászóló vagyok:

nekünk is neptun van, szóval nem ettől függ.

egyetemenként változó, amit én írtam, az a BME-re vonatkozik :)

2011. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A vizsgaszabályzatban kellene megnézned, mert tényleg egyetemenként változó lehet.
2011. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha holnap vizsgázol, azt délig adhattad volna le ma. Nálunk így van.
2011. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13:03-as vagyok.

Nalunk valtozo, van olyan amit elotte nap este meg leadhatsz, vagy akar a vizsga kezdete elott egy oraval, de valtozo.

Irj kurzusforumra inkabb, az a leghasznosabb!

2011. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk (SZTE) 24 órával a vizsga előtt még leadható a felvett vizsga!:)
2011. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű... próbáld meg leadni, max kiabál a neptun, hogy nem tudod. Veszíteni nem veszíthetsz vele, egy próbát megér. Amúgy nálunk is (SZE) úgy van, hogy a vizsga előtti napon délig adhatod le. Ennek, hogy átrakod másik időpontra, nincs következménye.
2011. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!