Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki felvilágosítana a...

Valaki felvilágosítana a CV-vel kapcsolatban? Folyt. Köv.

Figyelt kérdés
Van egy tárgy, amiből meghúztak a héten, feltudnám venni jövőhétre, de az a baj, hogy még van két tárgy amiből egyáltalán nem voltam, plusz egy UV-m is, tehát alapjáraton 3 vizsgám lenne + a amiből most buktam. Utóbbit gondoltam, hogy hagyom CV-re, mert ebből így semmi nem lesz idő hiányában... Még soha nem CV-ztem, nem tudom, hogy működik. Azt mondták 2 CV-s időszak van, de a lényeg, amire kíváncsi lennék, hogy hányszor tudok belőle még elmenni vizsgázni, amennyiben hagyom a tavaszi szemeszterre?
2011. jan. 14. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az a CV? Ilyenről még nem is hallottam.
2011. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Következő félév vizsgaidőszakában is meglesz az a 3 (egyes helyeken csak 2) vizsgalehetőséged mint most, csak a ráépülő tárgyakat nem vehet föl és nem vizsgázhatsz belőlük. Ha következőre megbuksz akkor pedig még egy félévre felveheted ugyanígy a tantárgyat.

Kb ennyi a lényege.

Viszont a tárgyfelvételért és vizsgákért is fizetni kell innentől kezdve és TO-n meg kell igényelni, hogy kövi félévre felvegyék neked a tárgyat CV-ben.

2011. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!