Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor mit csináljak, mikor...

Ilyenkor mit csináljak, mikor elvileg nem voltam ott a vizsgán, de közbe mégis ott voltam?

Figyelt kérdés

Szóval főiskolán elsőéves vagyok.A héten az egyik vizsgán egy csomóan hamarabb megjelentünk,vártunk,hogy elkezdödjön.9-kor kezdtünk volna, fél 9-kor megjelent a tanár és mindenkit beterelt a vizsgáztatóterembe.

Kiderült,hogy egy másik szaknak van a vizsgája fél 9-kor,mondtuk is neki,hogy mi milyen szakosok vagyunk,és nekünk elvileg 9-kor kezdődik,erre röhögött és azt mondta nyugodtan írjuk meg most,9-kor is ugyanezt írják a többiek.Aztán már osztotta is a dogákat.Szóval megírtuk, 9elött végeztünk is,és mehetünk haza.

Később hallottam a szakunktól,hogy tényleg ugyanazt írták,mint mi.

És itt jön a bökkenő,a 9 órásiak megkapták a jegyeiket,mi meg szépen azt kaptuk az ETR-en,hogy nem jelentünk meg a vizsgán.Szóval jól megszívatott minket a tanár.Nagyon jól tudja,hogy ott voltunk,és megírtuk... (amúgy ez a tanár köztudottan a suli legszívatósabb tanárja).

Ti ilyenkor mit csinálnátok?

Új vizsgaidőpontot még nem rakott fel,azt se tudjuk fog-e egyáltalán.

Mi van akkor ha nem jelentünk meg?

Mindenesetre,annyira ideges vagyok,bár tudom hülyék voltunk,hogy bementünk...


2011. jan. 13. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna bemenni, ez egyértelmű, hiszen a ti vizsgaidőpontotok nem az volt. VISZONT... lehet hogy ez a tanár még nem javította ki a ti vizsgáitokat ezért nem került fel ETR-be! Próbálj utánajárni, menj el mindkét tanárhoz, hogy most mi a szitu és mi lesz ebből!
2011. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ugyanaz a tanár volt,nem két különböző.

Nagyon jól tudja,hogy ott voltunk,nem hiszem,hogy pár nap alatt elfelejtette,ráadásul a dogánknak is meg kell lennie nála...

2011. jan. 13. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyerek ne legyél már életképtelen, valószínű egybefogta a másik szakosok vizsgájával de ha ennyire parázol, írsz a tanár emailt, nyilván nem kib.aszni akart veletek....
2011. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*tanárnak
2011. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!