Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumokban a 11. év vége...

Gimnáziumokban a 11. év vége és a 12. félév számít?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó két év vége. 11. év vége és 12. év vége.
2011. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

11. félév, év vége és 12. fél év, év vége! Ennyi és nem több. Ez 20 db. jegy! + az érettségi(k) eredmény(ei) ugye...


A másik számításban nem számítanak a tanulmányi jegyek. Abban az esetben az érettségi százalékaidat szorozzák fel 2vel...

2011. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második Te igen nagy b@romságot írál most!!! Félév sehol sem számít!!! Csak 11 és 12 év vége! Amúgy jó lenne ha inkább rákeresnétek erre a kérdésekre mert már ezerszer feltették-megválaszolták!
2011. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk. Az eddigi összes válaszoló téved!

Én most vagyok 11.-es a tanárok ezt szajkózzák folyton: 11. év vége és 12. félév, ahogy te is mondtad! Ne hagyd magad félrevezetni!

2011. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hihetetlen... 3. vagyok.

Most akkor idézzem a felvételi tájékoztatót?

"Tanulmányi pontok számítása:

1. Középiskolai eredmények (maximum 100 pont)

Az alábbi öt tantárgy UTOLSÓ KÉT TANULT ÉV VÉGI ÉRDEMJEGYEINEK összege

.....

Az így kapott eredmény kétszerese jelenti a tanulmányi pontok legfeljebb 100 pontot képező részét"


Nem tudom hogy a 4. válaszoló milyen iskolába jár hogy azt se tudják a tanárok hogy mi számít és mi nem... De miért számítana szerinted a félév?? Az hova kerül bele, a bizonyítványba? NEM! A félévi eredmény az ellenőrződbe kerül bele amivel a seggedet is kitörölheted. A 12. év végi jegyeidet pedig utólag küldöd meg az oktatási minisztériumnak.

És ha még most sem hiszitek el amit mondok, akkor itt van a felvi:

[link]

NEM IGAZ HOGY NEM BÍRJÁTOK MEGKERESNI MAGATOK, ÉS ILYEN H*LYESÉGEKET ÍRTOK!!!

2011. jan. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!