Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idegennyelvi kommunikátor -...

Idegennyelvi kommunikátor - BGF-KKK?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szeretném elkezdeni ezt a felsőfokú szakképzést, és az alapképzéssel párhuzamosan csinálnám. Vélemények a szakról?Esetleg valaki jár erre, vagy ismer vkit aki ezt tanulja? Legfőképp nem is az elhelyezkedés érdekel, mert inkább az alapszakommal szeretnék foglalkozni, de ez is érdekel. Elhelyezkedési lehetőségek, fizetés? És mennyire kell sokat tanulni rajta, milyen tárgyak vannak?
2011. jan. 11. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én most vagyok első éves. :D


Hát nem tudom, ha te nem akarod feleslegesen pazarolni az idődet, akkor ne gyere ide. Itt elsősorban NEM a nyelvre helyezik a hangsúlyt, angolt heti 3, német meg heti 2 órában tartanak és csak 1 nyelvet tanulhatsz, itt elsősorban közgázg és marketingre van a hangsúly helyezve. Ugyanazt tanulod mint a kommunikáció-média szakos hallgatók és egyes tárgyaknál ugyanazt várják el tölünk. Nem mellesleg az fsz-eseket a mi sulinkban lenézik. Én csak azért jelentkeztem ide, mert nem volt elég pontom és hogy legyen BGF-es végzettségem, amúgy meg egy kalap sz*rt nem ér szerintem.

Írj rám nyugodtan privátban és akkor többet megtudhatsz.

2011. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!