Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondjatok már valami jó indokot?

Mondjatok már valami jó indokot?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyakorlatról hamarabb hazajönni, de ha csak elkéredzkedek, akkor nem engednek el, viszont nekem fontos lenne, hogy eljöjjek, mert délután dolgom van. Tudnátok mondani valami jó indokot, ami meghatná őket és elengednének?
2011. jan. 10. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
családi okok? Akkor nem szoktak kérdezősködni nagyon.
2011. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát de minden nap? :D


Én már gondolkoztam azon, hogy azt mondom, hogy esti tagozaton járok érettségire, de félek, hogy akkor kérnek valami igazolást abból az iskolából ahová estin járok. :S

2011. jan. 10. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor a nőgyógyász, vagy egyszerűen csak egészségügyi szűrésre hivatkozol. Ha rákérdzenek, akkor annyit mondasz: elég intim, vagy privát a vizsgálat, nem szeretnéd elmondani.
2011. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ez nem is rossz ötlet.


De ha valaki tud még egyebet, akkor kérem ossza meg velem!

2011. jan. 10. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
mond hogy urológushoz kell egy ideig járnod, azt biztos nem feszegetik tovább:D
2011. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!