Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Továbbtanulás, Középiskola?...

Továbbtanulás, Középiskola? Hova kéne elmennem? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.os, jövő szeptemberbe megyek középiskolába, hozzáteszem nagyon örülök is neki :) hisz már jó lenne a mostani sulitól/emberektől megszabadulni.


1hét sincs már, és le kell adnom a sulikat amiket választottam... Viszont mivel egy közepes átlagú tanuló vagyok,ezért kicsit rosszabb helyzetbe is vagyok.. Ha valaki tud Budapesten (X.kertől nem annyira messze) egy olyan középiskolát ami tényleg nem idiótákkal van tele, és átlagban jó iskola akkor kérném a válaszokat!! :) egyébként a vendéglátós iskolák érdekelnek,angol idegennyelvvel.


Nagyon köszönöm előre is ha kapok valami hasznos információt :)

14/Ł


2011. jan. 7. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!