Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudom, hogy már sok ilyen...

Tudom, hogy már sok ilyen kérdés volt, de nem találtam számomra kielégítő választ egyikben sem! KOMMUNIKÁCIÓ ÉS MÉDIATUDOMÁNY SZAKOT VÉGZŐ/VÉGZETT EMBEREK! S e g í t e n é t e k?

Figyelt kérdés

Erre szeretnék jelentkezni, és szeretnék tőletek pár dolgot megkérdezni!

Érdemes ezt csinálni? Reklámszervezéssel,szeretnék foglalkozni, vagy ehhez hasonló területen. Mik a lehetőségeim? Kerestem szakleírást, de csak "rizsát" találtam. Szeretnék valakivel beszélgeti, aki ezt a szakot végzi, vagy elvégezte! Írnátok nekem?

Köszönöm!


2011. jan. 6. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ilyet végezni,mert prtko nélkül semmire sem fogsz meni, mehetsz az ügyvédek mellé utcátseperni.
2011. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudod, erre a szakra manapság annyi van, hogy folynak ki az egyetemekről, mindenhol telítettség. Kutyának se kell olyan ember aki ilyent végzett. Egyik ismerősöm is elvégezte és most egy bevásárlóközpontban eladó. :( szegény:( De viszont nem akarlak elkeseríteni, azt az egyet tudd: A jó szakembert mindig megbecsülik! Ha komolyan veszed,szereted,keményen mellé álsz el tudsz simán helyezkedni. Ha csak azért mész, h legyél valahol, akkor..nem valószínű, max ismerősnél
2011. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem csak azért megyek, hogy legyek valahol. ez érdekel, de szeretnék tudni néhány dolgot, mielőtt jelentkezem.
2011. jan. 6. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
ez nagyon megható, hogy ez érdekel, engem meg a focimeccsnézés, azt viszont sajnos nem oktatják az egyetemen, pedig egy szinten van a kommunikáció és média"tudománnyal". Nem tanítanak semmit, nem véletlenül megy oda mindenki, állásod szinte biztos nem lesz, vagy max 5 jegyű fizetéssel, ahogy már említették egy boltban, eladóként. Sokan összekeverik a hobbit a munkával. Tudom, hogy gonosznak és lenézőnek fognak tartani, de legalább egy percre átgondolhatnád.
2011. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből akkor a turizmus-vendéglátás is telített szak! De turizmus mindig is lesz!
2011. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!