Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fogalmam sincs h van-e ilyen...

Fogalmam sincs h van-e ilyen suli, csupán csak érdekel! Ötletek?

Figyelt kérdés

Vendéglátóipari iskolákat találtam már, azért ezt választom, mert nekem ezen belűl is komoly elképzeléseim vannak.(most nem írom le mert hosszú)

Kettő vendéglátóipari szakközépiskolát jelöltem be eddig, de érdekelne még a színészet is, vagy hasonló, a lényeg, hogy "színpadon lehessek." És kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan szakközép! Osztályfőnökünk azt tanácsolta h keressünk sok olyan sulit, ahova nem kell központi, mert nagyobb az esély hogy felvesznek jegyek alapján. Szóval ha tudtok olyat, akkor nagyon hálás lennék, de persze írhattok olyanokat is ahova kell központi, vagy szóbeli. Igen a Google a baártunk, de nem "mindíííg minden körülmények között" :)

Köszönöm a válaszotokat: Szathmáry Kincső.


2011. jan. 6. 14:08
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom merre laksz. Én 2-t tudok, az 1-ik a Toldi Kaposváron, ott van dráma, ének és kommunikáció tagozat. A másik a Dráva Völgye Barcson.
2011. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a legfontosabb lemaradt...Budapeseti vagyok :D
2011. jan. 7. 15:57
 3/4 anonim válasza:
Hát igen, arra nem vok jártas :D
2011. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sebaj, köszönöm a válaszodat :)
2011. jan. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!